Kontakt

GEZET

ul. Kasprzaka 1
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel.: +48 669 900 063

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Salon

E-mail: salon.gorzow@gezet.pl
Tel.: +48 667 880 260

Lidia Baszyńska

lidia.baszynska@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 601 302 855

Tomasz Olejniczak

tomasz.olejniczak@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 881 060

Aleksandra Szczygieł

aleksandra.szczygiel@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 669 900 063

Serwis

Tel.: +48 667 880 804

Paweł Chruściński

pawel.chruscinski@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 693 536 264

Tadeusz Bornikowski

tadeusz.bornikowski@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 880 838

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48 667 880 741

Piotr Salecki

piotr.salecki@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 881 873

Konrad Roszczyński

konrad.roszczynski@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 881 716

Ubezpieczenia

Tel.: +48 667 880 260

Katarzyna Sołtysiak

katarzyna.soltysiak@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 880 260

GEZET

ul. Białowieska 2
71-010 Szczecin
tel.: +48 669 500 245

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Salon

E-mail: suzuki.szczecin@gezet.pl
Tel.: +48 669 500 245

Magdalena Gniazdowska
Kierownik salonu sprzedaży

magdalena.gniazdowska@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 669 500 245

Tomasz Janicki
Doradca Handlowy

tomasz.janicki@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 669 500 263

Krzysztof Bojdo
Doradca Handlowy

krzysztof.bojdo@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 782 702 270

Ubezpieczenia

Tel.: +48 782 787 872

Anna Lewicka Dygorda

anna.lewicka.dygorda@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 782 787 872

Serwis

Tel.: +48 667 881 850

Damian Kozaryn
Kierownik Serwisu

damian.kozaryn@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 667 881 850

Dawid Sopkowicz
Doradca Serwisowy

dawid.sopkowicz@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 782 702 400

Części zamienne i akcesoria

Łukasz Słotwiński

lukasz.slotwinski@gezet.pl

Telefon komórkowy: +48 782 787 871