O firmie

GEZET SUZUKI jest częścią Grupy Gezet w skład której wchodzą obecnie 4 salony sprzedaży oraz 5 konkurencyjnych marek samochodów w Gorzowie Wlkp. oraz Zielonej Górze. Działamy na rynku motoryzacyjnym od 2002 roku stale powiększając naszą ofertę, rozwijając infrastrukturę oraz zakres świadczonych usług.

Jesteśmy jedynym dealerem Suzuki w Gorzowie Wlkp. Posiadamy w pełni wyposażoną stację obsługi serwisowej z najnowszym sprzętem i profesjonalną załogą. Nasz obiekt zalicza się do największych w Polsce a wyszkolona kadra pracowników utrzymuje wysoki poziom i jakość usług.

Serwis dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Salon może pochwalić się atrakcyjną ekspozycją większości modeli Suzuki i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych Klientów. Towarzyszymy Klientowi przez całe “życie” jego samochodu od momentu zakupu pojazdu, poprzez regularne serwisowanie, aż do momentu odkupu lub wymiany samochodu na nowy.

Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami, a poprzez dostarczanie im produktów i usług na najwyższym poziomie, chcemy nie tylko spełniać, ale wręcz wyprzedzać ich oczekiwania.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług związanych z:

  • sprzedażą samochodów osobowych, ciężarowych i terenowych
  • serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym
  • sprzedażą części zamiennych, akcesoriów i kosmetyki samochodowej
  • likwidacją szkód komunikacyjnych
  • usług związanych z kredytem, leasingiem i ubezpieczeniem samochodu
  • zabezpieczeniem samochodów, włącznie z satelitarnym GPS-em