20.02.2020

Kwalifikacje do EuroBasketu 2021: Polska – Izrael

Ogromne emocje w Arenie Gliwice! Izrael był pierwszym rywalem reprezentacji Polski, wspieranej przez Suzuki Motor Poland, w kwalifikacjach do EuroBasketu 2021. Ostatecznie rywale, po niezwykle wyrównanym spotkaniu, pokonali reprezentację Polski, 75:71.

Biało-Czerwoni weszli w mecz z wielką energią, a dzięki trafieniom A.J. Slaughtera oraz Damiana Kuliga prowadzili 5:0. Rywale dość szybko złapali jednak swoje tempo i krok po kroku zbliżali się. Późniejsze trafienie Golana Gutta dawało im nawet prowadzenie! Izrael uciekał na osiem punktów, a akcja Gala Mekela oznaczała, że po 10 minutach było już 21:12. W pewnym momencie drugiej kwarty trener Mike Taylor poprosił o przerwę, a zespół dobrze zareagował i po trójkach Slaughtera oraz Cela odrabiał straty. Poprawiona obrona, a także seria 7:0 pozwoliła ekipie trenera Mike’a Taylora na powrót do gry! A.J. Slaughter był nie do zatrzymania i dzięki niemu był remis! Akcja 3+1 Michała Michalaka ustawiła wynik spotkania po pierwszej połowie na 39:37 dla Biało-Czerwonych.

W trzeciej kwarcie trafienia Tamira Blatta oraz Itaya Segeva pozwoliły zespołowi trenera Davida- Odeda Kattachego na powrót na prowadzenie. Polacy dobrze wymuszali jednak faule i zachowywali zimną krew na linii rzutów wolnych. W czwartej kwarcie Izrael uciekał nawet na sześć punktów. Biało- Czerwoni musieli gonić, a pomagał w tym Damian Kulig - dzięki jego rzutom wolnym wracali na prowadzenie! Końcówka należała jednak do przyjezdnych - wykorzystali chwilową niemoc w ataku gospodarzy i ponownie uciekali, kontrolując jednocześnie wydarzenia na parkiecie. Ostatecznie na początek kwalifikacji do EuroBasketu lepszy okazał się Izrael - 75:71.

29.03.2024

Najnowszy Suzuki Swift 1.2 DualJet mild Hybrid już jeździ po drogach Europy – pierwsze wrażenia

Do europejskich portów zawijają statki z nowymi Swiftami produkowanymi w japońskiej fabryce Sagara znajdującej się w pobliżu głównej siedziby Suzuki Motor Corporation w Hamamatsu.

Dowiedz się więcej
29.03.2024

Spokojnych i rodzinnych Świąt życzymy wszystkim!

Drogie i Szanowni. Wszystkim dobrych, spokojnych chwil w towarzystwie rodziny. Spokoju także w trasach, które być może właśnie teraz przemierzacie (bez względu czy na dwóch i czterech kołach, czy po żeglownych szlakach). Wszystkiego, co najlepsze od Suzuki Motor Poland!

22.03.2024

Czwarta (globalna) generacja Swifta zadebiutuje w salonach Suzuki Motor Poland

Suzuki Motor Poland informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej generacji modelu Swift. To samochód, który w każdych warunkach – na co dzień i na każdym dystansie - gwarantuje przyjemność z jazdy.

08.03.2024

Suzuki Moto Szkoła już po raz osiemnasty!

Z ogromną przyjemnością anonsujemy kolejny, już osiemnasty (!) sezon Suzuki Moto Szkoły. Cykl szkoleń dla właścicieli motocykli marki z Hamamatsu zaczynamy w drugiej połowie maja.